Çağımızın nimeti sınırsız bilgi, onlarca dilde parmaklarımızın ucunda. Konu girişimciliğin püf noktaları olduğunda internet üzerinden öğrenilebileceklerin de gerçek bir sınırı yok. İşte tam da bu noktada, bilginin niceliğine mi yoksa niteliğine mi tapınacağız ikilemi ile karşılaşıyoruz. İTÜ Çekirdek, Girişimin 7 Büyük Semineri ile sizleri girişimciliğe dair en nitelikli Türkçe seminer serisine davet ediyor.

Girişimin 7 Büyük Semineri, her hafta yerli girişimcilik ekosistemimizin en önemli isimlerinden birinin katılımıyla tam yedi hafta sürecek. Girişimler için takım oyunundan finans konularına kadar bir girişimin tüm ihtiyaçlarını masaya yatıracak olan seminer serisinin başlangıç tarihi ise 24 Ocak!

24 Ocak’ta Türkiye’nin en büyük çıkışına imza atan Yemek Sepeti’nin kurucularından Melih Ödemiş’in girişimlerde takım uyumunun önemini anlatarak başlangıcını yapacağı seminer serisinin programı ise aşağıdaki gibi:

15977759_1237593239621366_2570594762434040261_n

1. Girişimler İçin Takım Uyumunun Önemi (24 Ocak)
Melih Ödemiş, yemeksepeti.com

2. Ürün-Pazar Uyumu (31 Ocak)
Başak Taşpınar Değim, armut.com

3. Dijital Pazarlama (7 Şubat)
Ömürden Sezgin, n11.com

4. Büyüme Stratejileri (15 Şubat)
Mehmet Ecevit, Gram Games

5. Teknoloji (22 Şubat)
Hakan Erdoğan, iyzico

6. Satış ve Pazarlama (28 Şubat)
Boğaç Göncü, sahibinden.com

7. Finans (7 Mart)
Dilek Dayınlarlı

İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde gerçekleştirilecek herkese açık seminerlerin ilkine buradan ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz.

Öte yandan, İTÜ Çekirdek Blog tarafından hazırlanan Büyük Girişimcilik Rehberi’ne göz atmayı da unutmayın:

Yazar Hakkında

mm

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Paylaşım
Close