Son dönemde hareketlilik gösteren Türkiye oyun sektörünün yenilerinden Anda Games, üzerinde çalıştığı oyunu Last Hand için Kickstarter kampanyası başlattı.

İstanbul merkezli Anda Games’in ilk oyunu Last Hand, çok oyunculu mobil bir oyun. Kart tabanlı strateji oyunu, Ledi ülkesindeki mücadeleyi konu alıyor.

Yeni mezunlar Alper Küçükaslan, Selim Demirkısan ve Ata Yegin tarafından bu yıl kurulan Anda Games, Kickstarter’da Last Hand için 17.500 Kanada Doları (36 bin TL) toplamayı hedefliyor. Şayet hedeflerine ulaşırlarsa, Last Hand nisan 2016’da oyun severlerle buluşacak.

An itibarıyla 91 kişiden 3.592 Kanada Doları toplamayı başaran Last Hand, 20 gün içerisinde geri kalan miktarı toplamaya çalışacak. Destek paketleri 1,5 dolardan başlıyor ve 3 dolar karşılığında oyunun test sürecine katılınabiliyor. Test paketinin 200 kişi ile sınırlı tutulduğunu belirtmekte fayda var.

Sekiz kişilik Anda Games’in ilk oyununu desteklemek için Kickstarter kampanyasına göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

mm

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Paylaşım
Close