Kişilere ve kurumlara mobil cihazlar için yerinde teknik servis hizmeti sunan CepteTamir, 2016 yılından bu yana kurumsal müşterilere odaklanarak büyüyor.

Girişim, akıllı telefon ve tabletler için yerinde teknik servis hizmeti verdiği kurumlar arasına, dünyanın en çok satan otomobil markası Toyota’yı da ekledi. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş, bundan böyle CepteTamir’den hizmet alacak.

CepteTamir ayrıca TheKahya isimli servisiyle aralarında Türk Telekom, Doğuş Holding, N11, Quasar ve DAP İnşaat gibi dev firmalara hizmet sunan VIPFirstClassTurkey ile de anlaşmaya vardığını duyurdu.

CepteTamir ilk yatırımını geride kalan ayın başında Burak Menteşe’den 2 milyon TL değerleme ile almıştı. Altyapısını güçlendirmek isteyen girişim, yatırım ile Türkiye’nin her yerinde hizmet vermek için çalışmaya başlamıştı.

İsa Uysal tarafından 2016’da kurulan ve ilk olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Ceptetamir.com, çeşitli markalardaki mobil cihazların tamirini yerinde sağlıyor. Bu şekilde tamir hizmetinde müşterilerine zaman kazandıran hem de kişisel verilerin korunması konusunda titiz bir yaklaşım sergileyen girişim, şu ana kadar aralarında BKM Express, Markafoni gibi firmalarında bulunduğu 1300’ün üzerinde kurumsal ve kişisel kullanıcıya hizmet vererek pazardaki yerini güçlendirmişti.

Yazar Hakkında

mm

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Paylaşım
Close