İyi girişimlerin yetişme merkezinde bu hafta yine birçok önemli gelişme yaşandı!

Kuarka Mealis Ortadoğu Yaşam Bilimleri ile anlaştı!

Şirket içi masraf, seyahat, satın alma, teklif oluşturma gibi onay gerektiren süreçleri bulut ortamına taşıyarak herkesin kolay bir şekilde sistem erişimi ile onay süreçlerini optimize etmeyi amaçlayan İTÜ Çekirdek girişimlerinden Kuarka, Mealis Ortadoğu Yaşam Bilimleri A.Ş. ile anlaştı.

Healerbit Polonya infoShare‘de!

Google, Amazon, Techstars gibi firmaların desteği ile Polonya’da her yıl düzenlenen ve Avrupa’nın en büyük teknoloji girişimleri fuarı olan infoShare’da bu sene Healerbit de var.

Yeni yatırımcılar bulmak ve iş fikirlerini Avrupa’ya taşımak isteyen Healerbit, Stepbit ürünleri ile jüriyi etkileyerek 22-24 Mayıs’ta Polonya’ya gitmeye hak kazandı.

Juubel 100.000 TL ciro barajını aştı!

Spor kulüplerine ücretsiz mobil uygulama sunan ve kulüpler için fark yaratacak birçok teknoloji ve sistem geliştiren Juubel, bu teknolojileri kulüplere maliyet yansıtmadan sağlayan bir İTÜ Çekirdek girişimdir.

“Sporun teknoloji sponsoru” olarak dünyada bir ilki gerçekleştiren Juubel, MKE Ankaragücü resmi uygulaması ile 100.000 TL ciro barajını aşmayı başardı!

bibip.com yeni önyüzü ile kullanıcıya sunuldu!

Bireyler arası uçtan uca 2. el araba alım satım platformu olan İTÜ Çekirdek girişimlerinden bibip.com yeni önyüzü ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Bibip.com yeni önyüzü ile birlikte iş modelini de tamamen online olarak düzenledi.

Sports&Merits spor merkezlerine bir yenisini daha ekledi!

Üyelerine bir spor merkezi seçme zorunluluğu olmadan kendi planlarına uygun bir şekilde farklı yerlerde hatta farkı bir şehirde spor yapma imkanı sağlayan Sports&Merits spor merkezlerine bir yenisi daha eklendi.

Artık Sports&Merits üyeleri sadece Maslak spor salonları içerisinde değil, tüm İstanbul spor salonları içerisinde önemli bir yere sahip olan Masspor Health Club’ta, orman manzarası eşliğinde, huzurlu bir ortamda sessiz bir cardio ortamında spor yapmanın keyfine varabilecekç

Detaylı bilgi için Sports&Merits’in blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

112’ye Haber Veren Yeni Nesil Akıllı Kask ekibi sezon açılış partisinde!

İTÜ Çekirdek girişimlerinden 112’ye Haber Veren Yeni Nesil Akıllı Kask ekibi İzmit’te düzenlenen sezon açılış partisinde yerini aldı.

İTÜ Çekirdek’te “Bir Milyonuncu Kullanıcıyı Taşıyan SaaS” semineri gerçekleştirdi.

İTÜ Çekirdek Açık Ofis’te Amazon Web Services’ten Hasan Basri AKIRMAK tarafından  “Bir Milyonuncu Kullanıcıyı Taşıyan SaaS” konulu bir seminer gerçekleştirildi.

BIGG İTÜ Çekirdek 1.aşama final jüri sunumları başladı!

BİGG İTÜ Çekirdek programı kapsamında eğitim sürecini başarıyla tamamlayan girişimciler için üç gün sürecek 1. aşama Final Jüri sunumları başladı.

Siz de İTÜ Çekirdek ayrıcalıklarından faydalanarak TÜBİTAK BİGG desteği almak istiyorsanız hemen başvurun!

İTÜ Çekirdek girişimlerinin hikayelerinde bu hafta Hagelson var!

Yazar Hakkında

mm

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Paylaşım
Close