İyi girişimlerin yetişme merkezinde bu hafta yine birçok önemli gelişme yaşandı!

Alman TTR Group yazılı içerikleri  yapay zeka ile analiz etmek için Artiwise’ı seçti.

Yeni nesil metin analitiği firması olan Artiwise global sektörde adını duyurmaya başladı. Ürünlerinde makine öğrenmesi ve doğal dil işleme tekniklerini kullanan firma böylelikle veri analizi yapılmasını sağlıyor.

Artiwise mühendislerinin geliştirmiş olduğu metin analitiği platformu, bulut üzerinde makine öğrenmesiyle çalışıyor. Tüm yazılı kaynakları kullanışlı ara yüzleri ile kısa sürede analiz etmeyi sağlayan firma, geçtiğimiz günlerde Alman TTR Group’u müşterileri arasına kattı.

SubscrEASY, PayU Ödeme Sistemleri ile entegrasyonunu tamamladı

Bulut tabanlı abonelik ücretlendirme faturalama sistemi olan SubscrEASY, PayU Ödeme Sistemleri ile entegrasyonunu tamamladı. Artık müşteriler SubscrEASY altyapısını PayU hesapları ile de kullanabilecekler.

Dormio’lar artık eczanelerde de yer almaya başladı!

Respo Gadgets tarafından geliştirilen Dormio adlı ağız içi aparat, dünyada 200 milyondan fazla kişide bulunan Obstrüktif Uyku Apnesi Sendromu’na ve horlama problemine karşı konforlu bir alternatif tedavi sunarak güncel tedavileri kullanmayı reddeden hastalara sağlıklarına kavuşma fırsatı sunuyor.

Önceden sadece online olan satın alınabilen Dormiolar, şimdi eczanelere taşındı. Hemen herkesin rahatlıkla ulaşabileceği Dormio, çok daha fazla kişiyi tedavi etme hedefini sürdürüyor.

Online sipariş için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İTÜ Çekirdek’te sunum eğitimi zamanı!

İyi girişimlerin yetişme merkezi İTÜ Çekirdek 3. eğitim dönemi girişimcilerini jüriye hazırlıyor. Girişimciler Alper Rozanes’in sunum eğitimi ile jüriye hazırlanmaya başladı.

Sen de bu ekosistem içinde yer almak ve girişimini en iyi şekilde sektöre hazırlamak istiyorsan itucekirdek.comu ziyaret et!

Girişimciler için Landing Page Workshop’u düzenlendi!

Bünyesindeki girişimleri tam donanımlı olarak sektöre kazandırmak isteyen İTÜ Çekirdek bu kez girişimcilerine başka bir alanda destek oldu. Userpots işbirliği ile düzenlenen Landing Page Workshop’u girişimcilerden büyük ilgi gördü.

İTÜ Çekirdek girişimlerinin hikayelerinde bu hafta Sports & Merits var!

Yazar Hakkında

mm

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Paylaşım
Close