Yılın son eğitim dönemi yaklaşırken, hatırlatmak istedik. İTÜ Çekirdek nedir, girişimcilere ne sağlar?

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için en doğru adrestir!

İTÜ Çekirdek ÖnKuluçka Programı’nda eğitimler ve mentor destekleri alır, yatırımcı karşısında sunum yaparsın. Fikrini prototip aşamasına getirebilirsin ya da zaten bir ürünün varsa doğru stratejilerle ürününü ticarileştirir, satış yapar, yatırım alır ve büyüme ivmeni hızla büyütürsün.

Hemen Başvur!

İTÜ Çekirdek Express Programı ile ürününü ticarileştirmiş ve satış yapmışsan doğru kanallara ve yatırımcılara ulaşırsın!

İTÜ Çekirdek’in 40’ın üzerinden Paydaş Kurumu, 30’un üzerinde Yatırımcı Kurumu ile network’ünü genişletme fırsatı bulursun.

Hemen Başvur!

Peki bu kadar mı?  Hayır. İTÜ Çekirdek serüvenin bittiğinde en büyük adımı tamamladığını zannedersin ama İTÜ Çekirdek sana daha büyük bir kapı açar: BIG BANG START-UP CHALLENGE!

İTÜ Çekirdek’te eğitim dönemini tamamlayan ve Eğitim Sonu Jürisinden geçen girişimler ya da İTÜ Çekirdek Express girişimleri, Big Bang Start-up Challenge’a katılmaya hak kazanırlar. Girişimcilik ekosisteminin büyük bir ilgiyle katıldığı bu büyük etkinlikte yatırımcı karşısına çıkar, sunum yapar ve yatırım alırsın!

Hemen Başvur!

Big Bang’de girişimciler geçen yıl toplam 21 milyon TL hibe & ödül ile buluştu.

Big Bang 2018

Sen de bu büyük ekosisteme dahil olup, yatırımcı karşısına çıkmak ve Big Bang 2019 sahnesinde yer alabilmek için hemen başvur!

Senin için son çağrımız 25 Ağustos!

Hemen Başvur!

 

Yazar Hakkında

mm

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Close