İyi girişimlerin yetişme merkezinde bu hafta yine birçok önemli gelişme yaşandı!

Vivoo “Stars Of Region” yarışmasına katıldı!

Uludağ Ekonomi Zirvesi, bu yıl Google Türkiye sponsorluğundaki “Stars Of Region” yarışmasına ev sahipliği yaptı. Galata Business Angels, Endeavor Türkiye ve Start Up Dergisi iş birliğiyle, Google Türkiye sponsorluğunda gerçekleştirilen yarışmada katılımcılar, girişimlerini Türkiye’nin melek yatırımcılarına ve startup dostu liderlerine sunarak yatırım çekmeyi ve büyük ödülü kazanmayı hedeflediler.

Kişinin kendisine dair genel sağlık parametrelerini takip edebileceği ve kişiselleştirilmiş tavsiyelerle yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen bir wellness asistanı olan Vivoo da Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde bu yarışmada yarışmaya hak kazanan 10 girişimden biri oldu!

Kişiselleştirilmiş tavsiyelerle kişinin yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen Vivoo, blog sayfasını açtı. Sizler de yeni içerikleri görebilmek için Vivoo blog sayfasını takip edebilir, sitelerinden üye olarak ücretsiz ürün denemesine katılabilirsiniz.

Mentornity, Uluslararası Proje Yönetim Kongresi Dinamikler 2018’de ” Kurumsal Mentorluk ve Gelişim Projelerinin Yönetimde Teknoloji ” konulu oturumu sunacak!

Kurumsal mentorluk ve gelişim programları yönetim ve iletişim platforumu olan Mentornity, Uluslararası Proje Yönetim Kongresi Dinamikler 2018’de ” Kurumsal Mentorluk ve Gelişim Projelerinin Yönetimde Teknoloji ” konulu oturumu sunacak!

Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 12 – 13 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Hilton Kozyatağı Oteli’nde gerçekleştirilecek. Kongre kapsamında ayrıca 11 Nisan 2018 tarihinde Çevik Portföy Yönetimi Çalıştayı ve 14 Nisan 2018 tarihinde ulusal ve uluslararası inşaat sektörü profesyonellerinin yer alacağı 2. İnşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleştirilecek.

hangiokuldaokumaliyim.com çalışmalarına hızla devam ediyor!

Eğitim sektöründe anaokulundan üniversiteye kadar okul arama sürecinde veli ve öğrencilere yardımcı olan, özel okul kayıtlarında indirim sunan ve okuyucularına eğitim içerikleri üreten hangiokuldaokumaliyim.com çalışmalarına hızla devam ediyor.

2018-2019 eğitim ve öğretim yılı erken kayıt dönemi için özel bir çalışma başlatan hangiokuldaokumaliyim.com kayıt indirimi sağladığı okullarıyla Samsung Galaxy fırsatlarında yer alıyor. 8 eğitim kurumuna ait anaokulundan liseye kadar 16 okul ile 1 buçuk milyon Samsung Galaxy kullanıcısına İstanbul Özel Okulları için kayıt indirimi avantajı sağlıyor.

Eğitim sektörünün dijital yüzü olmak için kolları sıvayan hangiokuldaokumaliyim ekibi, eğitim sektöründe teknolojiyi ve dijital fırsatları en iyi şekilde sunmak için dünyanın önde gelen markalarıyla iş birliklerine devam etmeyi hedefliyor.

Şirket yönetim programı Kuarka‘ya CRM özelliği eklendi.

Sağlık sektörüne ürün satan firmalar için bakanlığın istekleri dikkate alınarak hazırlanmış şirket yönetim programı olan Kuarka’ya CRM özelliği eklendi.

Sahadan gelen talepler doğrultusunda Kuarka gelişmeye devam ediyor.

EmlakCep, gayrimenkul arayanlar için süreci keyifli hale getiriyor!

EmlakCep, sınırları net olarak belirlenmemiş gayrimenkul arayışlarında, ihtiyaç duyulan gayrimenkule dair temel gereksinimlerin girildiği ve emlakçıların buna uygun gayrimenkul önerdiği bir platformdur.

EmlakCep, gayrimenkul arayanlar için süreci nasıl keyifli hale getiriyor, yeni alternatiflere ulaşmayı nasıl kolaylaştırıyor ve gayrimenkul aramayı nasıl ısdırap olmaktan çıkarıyor?  EmlakCep’in misyonunu kurucusu Önder Çoban anlatılıyor.

 

GOM, Beşiktaş JK. müzesinde atölyelere başlıyor!

Eğitim teknolojileri dalında, ihraç edilebilecek düzeyde, yeni nesil eğitim sistemlerini destekleyecek oyun, oyuncak ve etkinlik tasarımı yapan GOM, Beşiktaş JK. müzesinde atölyelere başlıyor.

İTÜ Çekirdek’te “Agile Proje Yönetimi” semineri gerçekleştirildi!

İTÜ Çekirdek’te 29 Mart’ta “Agile Proje Yönetimi ve Scrum 101” semineri gerçekleştirildi!

Agilis Agile Transformation Services Kurucusu Elif Özdemir İTÜ Çekirdek girişimleriyle bilgi ve deneyimlerini paylaştı!

İTÜ Çekirdek girişimlerinin hikayelerinde bu hafta Respo Gadgets var!

Yazar Hakkında

mm

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Paylaşım
Close