İyi girişimlerin yetişme merkezinde bu hafta yine birçok önemli gelişme yaşandı!

Sports & Merits ile Çocuklar İçin de Spor Dolu Bir Yaz!

 

Tek üyelik ile birden fazla spor ve aktivite merkezine erişim sağlayarak Türkiye’de çalışanların spor kültürünün artırılmasını ve çalışanların spor yapmaya teşvik edilmesini hedefleyen Sports & Merits, Massport Health Club ile birlikte çocukların spor dolu bir yaz geçirmesini sağlamak için GymKids Yaz Kampı’nı üyelerine sunuyor.

Çocukların zihinsel, fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayarak özgüven duygularının gelişimine yardımcı olmak ve çeşitli spor branşlarını tanıtıp sevdirerek spor yapma alışkanlığı kazandırmak için 4-12 yaş arası çocukların katılabileceği yaz kampında yüzme, tenis, basketbol, satranç, zumba, yoga ve drama gibi bir çok aktivite bulunuyor.

Kamp dönemleri, kamp programı gibi bilgiler için tıklayın.

Virasoft, Global Engage,  4th Digital Pathology & AI Congress: USA etkinliğine katılan ilk Türk oldu!

Dijital patoloji ve Telepatoloji sektörlerinde gerçekleştirdiği proje ve ürünlerle başta kanser olmak üzere diğer patolojik hastalıkların tanı ve teşhisini daha efektif hale getirmeyi amaçlayan Virasoft, bir ilke imza attı.

Girişim, dünyanın en büyük dijital pataloji kongrelerinden biri olan Global Engage,  4th Digital Pathology & AI Congress: USA etkinliğine katılan ilk Türk firması oldu.

Laska Enerji Climate Launchpad Turkey finali için boot camp’a kabul aldı!

Kullanılamayan, doğada sorun olarak bekleyen ve günden güne artarak tehlike arz eden kauçuk atıklarından çok düşük maliyetle elektrik enerjisi üreten Laska Enerji, önemli bir başarı kazandı.

Laska Enerji, dünyanın en büyük cleantech startup etkinliklerinden biri olan Climate Launchpad’in Türkiye ayağı olan, Climate Launchpad Turkey finali için boot camp’a kabul aldı.

Birçok ülkeden katılım sağlanan bu etkinlikte girişimler önce ülke finalleri için sonra dünya finali için hazırlık yapıyor. Laska Enerji, Türkiye finaline hazırlanmak için çalışmalarını son sürat südürüyor.

Part-time İşlerde Bir İlk…Oişcepte, Elin İŞ’te Gözün Bizde Olsun!

Part-time personellerle işverenleri buluşturan interaktif insan kaynakları uygulaması olan Oişcepte muhteşem bir yenilikle karşınızda!

Part-time sektörünün dinamiğine uygun olarak kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen Oişcepte, geliştirdiği sanal görev yöneticisi aracılığıyla iş gününde personelin realtime-online yönetimini sağlıyor. Bu geliştirme ile hem işveren hem de personel memnuniyetinin artması hedefleniyor.

Arneta  Para dergisinin “ŞEHİRLERİ AKILLANDIRAN 20 TÜRK ŞİRKETİ” haber dosyasında yer aldı!

Sahadaki araçlardan onlarca canbus verisi alarak, filoların  daha güvenli ve daha ekonomik yönetilmesini, sürücü performanslarının takip, rapor ve alarmların alınabileceği bir cihaz ve platform oluşturmayı amaçlayan Arneta, Para dergisinin “ŞEHİRLERİ AKILLANDIRAN 20 TÜRK ŞİRKETİ” haber dosyasında yer aldı!

İTÜ Çekirdek Girişimleri Birbirini Destekliyor!

İTÜ Çekirdek girişimleri sektörde birbirini desteklemeye devam ediyor. Farklı iki yılın girişimleri olmasına rağmen Kartoon3D ve Minipark birbirine yazılım ve diğer projeler konusunda destek oluyor. İTÜ Çekirdek’teki sinerjinin en güzel örneklerinden biri olan iki girişim, diğer girişimlere de ilham veriyor.

Türkiye’nin sosyal robotu Nely yeni havalimanında!


Türkiye’nin sosyal robotu Nely’yi üreten Human Age Technology, Türkiye’nin en önemli projelerinin başında gelen İstanbul Yeni Havalimanı’nın icra kurulu ve yöneticileriyle tanıştı!

Human Age Technology’nin amacı Nely’nin İstanbul Yeni Havalimanı’nda yolcular ve ziyaretçilerle iletişime geçmesini sağlamak!

İTÜ Çekirdek jürileri devam ediyor!

İTÜ Çekirdek’te jüriler hız kesmiyor, girişimler Türkiye’nin en iyilerinden olmak için kendini geliştirmeye devam ediyor.

Sen de bu ekosistem içinde yer almak ve girişimini en iyi şekilde sektöre hazırlamak istiyorsan itucekirdek.comu ziyaret et!

İTÜ Çekirdek girişimlerinden KryptEd “Neden İTÜ Çekirdek?”sorusunu yanıtladı!

Yazar Hakkında

mm

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe tüm sektörlere açık bir girişimcilik merkezidir.

Paylaşım
Close